• -25%
ALTO PROFESSIONAL MAC 2.4 Підсилювач потужності

ALTO PROFESSIONAL MAC 2.4 Підсилювач потужності

9810

Розпродано
12 544 грн 16 725 грн -25%
Висока потужність в компактному корпусі Alto Professional MAC 2.4 - підсилювач потужності, здатний забезпечити до 3100Вт вихідної потужності. Розроблений для живих виступів, він відрізняється міцним корпусом з можливістю установки в рековую стійку і активним охолодженням, що дозволяє йому витримувати... (див. повний опис)

MAC 2.4

Висока потужність в компактному корпусі

Alto Professional MAC 2.4 - підсилювач потужності, здатний забезпечити до 3100Вт вихідної потужності. Розроблений для живих виступів, він відрізняється міцним корпусом з можливістю установки в рековую стійку і активним охолодженням, що дозволяє йому витримувати навіть найтриваліші концерти.Різноманітні вхідні/вихідні троянд' єми дозволяють легко і швидко підключити MAC 2.4 до практично будь-якої системи. Індивідуальні регулятори рівня на шкірному каналі і яскраві світлодіодні індикатори стану забезпечують зручність управління і контролю. Також підсилювач оснащень малошумливими вентиляторами охолодження для запобігання перегріванню і потужними тороїдальними трансформаторами для мінімізації власних шумів.


Кожен канал здатний тривало працювати без перегрівання навіть при 2? навантаженні. У бриджевом режимі MAC 2.4 здатний видати до 3100Вт (при навантаженні 4?) і прокачати практично будь-який сабвуфер. День за днем, ніч за ніччю, MAC 2.4 готовий для проведення будь-яких заходів, будь то презентація, виступ DJ, концертний тур або дискотека.


Потужність 2 х 1800 Вт (2?), 2 х 910 Вт (4?), 2 x 560 (8?), 1 x 1820 Вт Bridge (8?)
Сигнал/шум 100 дБ
Аналогові входь XLR - F + ?" TRS джек
Аналогові виходи Speakon x 2, binding post x 2
Розміри 483 x 460 x 89 мм
Вес 20,6 кг
Гарантія 12 місяців
Виробництво Китай
Додатково Low - Cut Filter (30Гц), Перемикач Bridge/Stereo/Parallel
Вид
внешний
Потужність Вт(8Ом)
560
Потужність Вт(4Ом)
910
Потужність Вт(2Ом)
1800
К-ть каналів
2
Тип
Усилители мощности
MAC 2.4

Микшерские пульти, процесори ефектів, підсилювачі потужності, акустичні системи, комутаційні пристрої, еквалайзери - якісна і надійна продукція Alto proaudio.

Італійська фірма Alto.

За словами засновника компанії Жана Пьера Стаффа, випускає устаткування "для практикуючих музикантів і професійних звукоинженеров". У модельний ряд входять аналогові і цифрові прилади для обробки аудіосигналів - процесори, еквалайзери, кросовери, лампові передпідсилювачі, експандери/гейты, ревербератори, підсилювачі потужності, компресори та ін.

Візитною карткою компанії є прекрасні пульти мікшерів.

Також вже зарекомендувало себе на ринку професійне DJ устаткування ALTO, акустичні звукоусилительные системи, кабінети та ін.

Останні роки компанія розвивається семимильними кроками, впроваджуючи найсучасніші інновації.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.