YAMAHA CL5 пульт Мікшера
YAMAHA CL5 пульт Мікшера
YAMAHA CL5 пульт Мікшера
YAMAHA CL5 пульт Мікшера
YAMAHA CL5 пульт Мікшера
YAMAHA CL5 пульт Мікшера

YAMAHA CL5 пульт Мікшера

10389

Розпродано
1 552 830 грн
 ,   На Musik MESSE, Prolight + Sound 2012 у Франкфурті (Німеччина) Yamaha представила нову лінійку цифровій консолей мікшерів "CL серії". Зберігаючи, основні характеристики і функціональні можливості, які стали, стандартами за останні чверть століття, Yamaha в новий CL -серии... (див. повний опис)

 

Yamaha CL1/CL3/CL5 цифрові консолі

 

На Musik MESSE Prolight + Sound 2012 у Франкфурті (Німеччина) Yamaha представила нову лінійку цифровий консолей мікшерів "CL серії". Зберігаючи основні характеристики і функціональні можливості, які стали стандартами за останні чверть століття, Yamaha в новий CL -серии цифрових консолей мікшерів пропонує вдосконалений підхід в мікшуванні плюс чистоту звуку і просунуті можливості обробки звуку, які дадуть музикантам і звукоинженерам безпрецедентну творчу свободу.


 

 

Лінійка включає три моделі консолей : CL1, CL3 і CL5 (від 48 до 72 моно входів + 8 стерео входів). Усі моделі мають 16 DCA груп і 24 мікс / 8 матриксных вихідних шин.

 

Yamaha CL5 цифрова консоль

 

 

 

Призначений для користувача інтерфейс Yamaha Centralogic вже довів свою цінність як найбільш зручний і доброзичливий в цифровій операційній середовищу. Стандартний інтерфейс Selected Channel також інтегрований в ці передові системи, з ряhouse оновлень для поліпшення роботи. Клавіші User Defined Knobs є ще одним помітним доповненням, дозволяючи призначати різні параметри на усі чотири кнопки для прямого, швидкого доступу.

 

 


Еквалайзер і ефекти в CL -серии були значно розширені. Вони включають Effect Rack, з технологією моделювання аналогових схем VCM, а також Premium Rack, який включає Rupert Neve Designs Portico 5033 еквалайзер і Portico 5043 компресор / лимитер, розроблені в тісній співпраці з легендарним Рупертом Неві. Yamaha почала працювати з Rupert Neve Designs у 2010 році, розвиваючи пристрої на базі технології Yamaha VCM (Virtual Modeling Curcuitry). Руперт Неві виявився про видатну якість VCM моделей элквалайзера Portico 5033 і компресора Portico 5043: "Це дуже хвилюючий момент, тому як уперше ми маємо можливість залучення звучання Rupert Neve в область живого звуку. Це пов'язано в першу чергу технологією Yamaha VCM. Я упевнений, що моделі нічим не відрізняється від оригінального аналогового звуку". Доктор До (пан Тошифуми Кунимото) з центру Yamaha Corporate Research & Development, розробник технології VCM, також задоволений результатами :" Ми використали VCM технології для різних аудіо-ефектів для цифрових консолей, і зараз, в результаті плідної роботи з Rupert Neve Designs, VCM став основою для по-справжньому цінних моделей Portico".


 



Два нових рековых модуля введення / виводу, Rio3224 - D і Rio1608 - D можуть бути використані в різних поєднаннях і конфігураціях, спілкуючись через масштабовану Audinate Dante™ цифрову аудіо мережу. До восьми модулів
введення / виводу можуть бути підключені до консолі серії CL, при цьому декілька консолей серії CL можуть управляти одним і тим же модулем введення / виводу. Нова функція компенсації посилення Gain Compensation дозволила об'єднувати FOH і моніторинг з управлінням через єдину мережу для усеосяжної інтеграції системи цифрового живого звуку. Модулі Dante, використовувані в серії CL були розроблені в співпраці з Audinate. Генеральний директор компанії Audinate Ли Эллисон коментує: "Ми дуже раді можливості співпраці з Yamaha в їх новій дивовижній серії цифрових консолей мікшерів і модулів введення / виводу. Dante - це гнучке, масштабовані, з малим часом затримки plug - n - play мережеве рішення для підключення мережевих систем Yamaha,  карт Dante Virtual Soundcards або будь-якого іншого мережевого облаштування Dante. Ми вважаємо, що поєднання технологій, интегрированых в нову платформу дозволить отримати неперевершені результати".

 

 

 


CL консолі включають програмне забезпечення Steinberg "Nuendo Live" найсучаснішого і передового багатоканального живого запису і віртуального саундчека. Nuendo Live було оптимально налагоджено для завдань живого запису, і багато можливостей цього ПО доступні прямо з консолі CL. Розширення модуля, програмний адаптер, який забезпечує зв'язок між консоллю і Nuendo Live, наділяє CL функціями, такими як channel name copy, marker set і управління транспортом, доступними з інтерфейсу консолі. Керуючий директор Steinberg Андреас Стеллинг говорить: "Nuendo Live не лише
являється виключно стабільним і простим у використанні, він легко інтегрується з останнім поколінням консолей Yamaha для роботи з живим звуком. Це ще один успішний приклад успішної співпраці, що розвивається, між Yamaha і Steinberg".

 

 

Додаткова гнучкість забезпечується застосуванням CL StageMix додатком для iPAD, забезпечуючи безпровідне видалене управління CL консоллю з будь-якого місця на сцені або в залі. Yamaha Console File Converter є ще одним корисним застосуванням для комп'ютера, дозволяючи здійснювати обмін даних між цифровими консолями CL серії, PM5D, M7CL і LS9, так що дані з одного виступу не треба повністю перепрограмувати з нуля для іншого виступу, навіть якщо використовується інша консоль.



 

 

Консолі "мікшерів CL -серии ідеально відповідають сьогоднішнім потребам, використовуючи сучасні технології", говорить Казунори Кобаяши, генеральний директор Pro Audio відділу Yamaha. "Співпраця між Yamaha, Rupert Neve Designs, Audinate і Steinberg дало можливість забезпечити баланс звучання, продуктивності і можливостей, що привело до безкомпромісних можливостей і якості мікшування. Після 25 років еволюції, серія CL відкриває нову главу в історії цифрових пультів мікшерів Yamaha".

 

Yamaha CL1/CL3/CL5 цифрові консолі


Консолі:

Усі характеристики, окрім розташування фейдеров і вхідних каналів ідентичні для усіх моделей:
- CL5: трисекційне розташування фейдеров (16 + 8 + 8)72 моно і 8 стерео вхідних каналів.
- CL3: дві секції фейдеров

Стерео каналів
8
Эффектор
є
Моно каналів
72
Тип
цифровий
CL5

Історія корпорації Yamaha налічує більше 100 років. З тієї миті як молодий підприємець Торакусу Ямаха уперше виготовив високоякісний очеретяний орган. Незабаром компанія, яку він заснував, не лише випустила перше піаніно в Японії, але і здобула широку популярність за кордоном: в 1904 році піаніно і орган компанії Yamaha отримали Гран-прі на міжнародній виставці в Сент Луісі.

Після такого блискучого початку компанія продовжила свій рух на шляху до популярності і стала одним з самих кращих виробників музичних інструментів у світі. У міру свого зростання і розвитку компанія використала унікальний накопичений досвід майстерності і останні технологічні досягнення для розширення асортименту продукції і послуг.

Сьогодні компанія є визнаним лідером в різних областях, починаючи з виробництва музичних інструментів і аудіо-відео продукції і закінчуючи інформаційними технологіями, медіа-послугами, виробництвом предметів обстановки для будинку, автозапчастин, металів, а також розвитком системи музичної освіти і курортного бізнесу.