YAMAHA M7CL - 48 пульт Мікшера
YAMAHA M7CL - 48 пульт Мікшера
YAMAHA M7CL - 48 пульт Мікшера
YAMAHA M7CL - 48 пульт Мікшера
YAMAHA M7CL - 48 пульт Мікшера
YAMAHA M7CL - 48 пульт Мікшера

YAMAHA M7CL-48 пульт Мікшера

10410

Розпродано
802 818 грн
Пульти серії M7CL - це цифрові мікшери для живого звуку, що є еволюцією знаменитих моделей PM1DV2, і PM5D В них реалізована безліч ідей, включаючи інтерфейс, "Centralogic™", що робить управління настільки ж простим і інтуїтивним,, як і в аналогових консолях, а також можливості... (див. повний опис)

Пульти серії M7CL-це цифрові мікшери для живого звуку, що є еволюцією знаменитих моделей PM1DV2 і PM5D

У них реалізована безліч ідей, включаючи інтерфейс "Centralogic™", що робить управління настільки ж простим і інтуїтивним, як і в аналогових консолях, а також можливості найглибшого редагування, особливо необхідного для інсталяційних систем. Простота і зрозумілість управління пультом мікшера M7CL повністю руйнує уявлення про те, що "цифрова апаратура складна". Дивовижна кількість функцій, що реалізовуються зазвичай в додатковому зовнішньому устаткуванні, вбудована в цю модель спочатку. Природно, що при цьому значно зменшується місце, необхідне для розміщення апаратури, в порівнянні з використанням аналогових або подібних пристроїв. Цифрова консоль мікшера M7CL ідеально підходить для невеликих і середніх систем озвучування, для яких раніше зазвичай використовувалися аналогові мікшери.

 

 

Centralogic™ і Selected Channel-два інтуїтивні підходи до мікшування

Centralogic™-це інноваційний підхід компанії Yamaha до роботи з консоллю, що забезпечує повний контроль з доступної центральної зони. Centralogic™ утворюють центральна панель з сенсорним дисплеєм(тач паhouse). Управляти їм настільки ж просто і інтуїтивно, як будь-якою аналоговою консоллю. Усіма контроллерами, окрім поканальных моторизованих фейдеров, можна управляти двома способами відображення на дисплеї: Overview або Selected Channel.  

 

- Overview:

Візуальний інтерфейс консолі за умовчанням-Overview-дає Вам стандартний вид восьми каналів, вибраних клавішами Centralogic. Ці клавіші, що мають вигляд класичних груп на аналоговій консолі, дозволяють Вам негайно викликати будь-яку групу з восьми каналів на дисплей і в центральний блок. Потім Ви можете за допомогою тач пада і энкодеров управляти будь-якою поканальной лінійкою, змінювати параметри(панорама, посилання і тому подібне). Для створення основного міксу Вам навіть не знадобиться відкривати посібник користувача.

 

 

- Selected Channel

Для того, щоб приміром змінити панораму в каналі, досить натиснути клавішу [SEL] вибраного каналу і повернути энкодер PAN в потрібному напрямі. Так само точно можна управляти параметрами гейна, жильтрации, динамічною обработк, эквализацией і посиланнями. Усі зміни чітко видно на дисплеї в реальному часі, також як і параметри мікшування для вибраного каналу. Ви можете наблизити(включити зум) для будь-якого параметра на дисплеї для точно налаштування. Для цього треба просто пальцем торкнутися параметра на дисплеї. Наблизивши потрібний параметр управляйте його налаштуванням за допомогою мультфункциональных энкодеров зліва від дисплея.

 

Знайоме середовище управління

Консоль M7CL розроблена з метою надати користувачам візуально знайоме і зручне середовище управління. Кожна деталь консолі, від розташування навігаційних клавіш до додаткових графічних елементів управління на екрані консолі, що включають значки з іменами каналів і віртуальну стійку для еквалайзерів і ефектів, без жодного керівництва мимоволі дає візуальні підказки в питаннях використання основних функцій системи. За допомогою сенсорного екрану можна витягнути руку і використати будь-які функції так само просто, як при використанні фізичних регуляторів. Консоль M7CL поєднує в собі все, що треба для отримання якісного живого звуку і інтерфейс управління, при використанні якого перехід з аналогових пристроїв на цифрові приносить справжнє задоволення.

 

Вибір з двох моделей

У консолі M7CL-48 всього 56 входів : 48 моновходів мікрофон/лінія і 4 лінійні стереовхода. У моделі M7CL-32 всього 40 входів : 32 моновходи мікрофон/лінія і 4 лінійні стереовхода. У обох моделях 27 шин: 16 шин мікшера, шина LCR(яку у свою чергу можна використати як стерео або моно шину) і вісім матричних шин, які можна використати як з входами, так і з іншими шинами. Усіх цих можливостей, розміщених в неймовірно компактній і невеликій консолі, більше, ніж досить для професійних живих концертів середнього масштабу.

 

Поліпшені функції управління каналами із структурою логічного доступу

У консолі M7CL ви знайдете усі функції, які є в аналогічних топових моделях. Вони організовані в трирівневу ієрархію, завдяки якій робота з консоллю стає дуже простою і в той же час ефективної. Для кожного каналу є фізичний фейдер, кнопка ON і індикатор рівня, які можна бачити і використати у будь-який час. Основні функції мікшера, такі як вхідний рівень посилення, еквалайзер, додаткові посилання, динамічна обробка і так далі безпосередньо доступні при використанні інтерфейсів Selected Channel і Centralogic™. Функції, в яких немає потреби при роботі в реальному часі, розташовані на один рівень нижче. Подібна конфігурація дозволяє зробити інтерфейс простим, наскільки це можливо, але в той же час надає необмежений доступ до найважливіших функцій консолі. У вхідних каналах використовується головний підсилювач з чутливістю 72 дБ з можливістю відновлення рівня посилення, фантомне живлення, перемикач фаз, HPF, 4-смуговий параметричний еквалайзер і функція панорамування LCR. Також кожен канал оснащений двома типами еквалайзера, двома динамічними процесорами, цифровим аттенюатором/регулятором рівня посилення, який дозволяє скористатися збільшеною довжиною цифрового слова і отримати максимальне відношення сигнал/шум, а також гнучкими точками виміру, инсертными точками і прямими виходами з регуляцією рівня від -? до +10 дБ. Усе це тільки покращує функціональні можливості, спрощує роботу і набагато перевершує звичайні аналогові консолі.

 

Зручні шини мікшера і матриці

16 шин мікшера M7CL можна використати як групу або додаткові шини. Ви можете вибрати режим роботи кожної шини : FIX(GROUP), VARI(AUX), MONO x 2 або STEREO При роботі в режимі VARI(AUX) також можна вибрати підключення посилань перед еквалайзером, перед фейдером або після нього, що полегшує підтримку вушних моніторів. Оскільки матриця може приймати сигнали не лише з шин, але і з входів, її можна використати як 8 шин додаткового устаткування. Окрім цієї функції Input-to-Matrix, в консолі M7CL використовується режим Sends On Fader, що призначає рівні посилання каналу фейдерам, що спрощує мікшування посилань і моніторинг і забезпечує візуальний контроль над положенням фейдеров. Шини мікшера, стереофонічна і матрична шини забезпечують повний набір функцій мікшування, включаючи 4-смуговий параметричний еквалайзер і можливості динамічної обробки.

 

Універсальні входи і виходи з багатими можливостями цифрової комутації

Підключення до входів і виходів M7CL виконується безпосередньо-для кожного вхідного каналу є аналоговий роз'єм, також є 16 аналогових загальних виходів і цифровий вихід 2TR. Кожен слот для карт Mini-YGDAI I/O дозволяє підключити 16 додаткових цифрових або аналогових каналів введення-виведення, що в сумі дає всього 48 каналів введення-виведення. Універсальна система цифрової комутації дозволяє легко комутувати і стандартні входи-виходи і додаткові канали відповідно до ваших вимог. А зручний і зрозумілий екран комутації робить цей процес дуже простим.

 

Складні ефекти і графічний еквалайзер

Окрім вражаючих функцій мікшування в консолі M7CL використовується віртуальна стійка для 8 пристроїв, в яку можна завантажувати до чотирьох ефектів і чотирьох графічних еквалайзерів. Також ви можете використати менше ефектів і заповнити усю стійку 8 еквалайзерами, працюючими одночасно. У число 48 ефектів включений віhouseий ревербератор REV-X компанії Yamaha. Можна використати стандартні одноканальні 31-смугові графічні еквалайзери або інноваційний Flex15 GEQ з двома каналами, з чиєю допомогою ви можете регулювати 15 смуг в усьому діапазоні. Якщо віртуальну стійку заповнити 8 Flex15 GEQ, то ви отримаєте 16 каналів ефективних графічних еквалайзерів! Смугами еквалайзерів можна управляти безпосередньо за допомогою фейдеров Centralogic™.

 

Вбудовані базові функції обробки вихідного сигналу

16 загальних виходів, цифрові виходи 2TR і 48 додаткових виходів, доступних за допомогою карт розширення Mini,-YGDAI, в сумі дають 66 вихідних каналу, в усіх з яких використовуються регулятори затримки, фази(полярності) і рівня. Навіть якщо ви посилаєте той же сигнал шини в різні напрями, до кожного вихідного каналу можна застосувати свої параметри компенсації відстані від колонок, що дає можливість отримати ефективну систему з компенсацією затримок без якого-небудь зовнішнього устаткування.

 

Вбудоване універсальне живлення і додатковий зовнішній блок живлення

Вбудований універсальний блок живлення консолі M7CL дозволяє просто підключити її у будь-яку розетку і негайно почати роботу. Але якщо вам потрібно відмовостійку систему з надмірними блоками живлення, ви можете використати блок PW800W(такий же, як і в консолі PM5D), що підключається по кабелю PSL360.

 

Можливість збереження параметрів(у тому числі рівня посилення головного підсилювача) плюс функції безпеки і фокусування

Пам'ять шаблонів налаштувань консолі M7CL можна використати для відновлення усього її стану, включаючи параметри посилення головного підсилювача. Ще більше універсальності консолі надає функція Recall Safe, що дозволяє не відновлювати параметри певних каналів. Це можна використати, наприклад, для збереження каналу ефекту або ведучого без змін, при цьому вони увесь час будуть доступні для ручного управління. Функція Recall Focus доповнює цю можливість, дозволяючи вказати, параметри яких функцій треба відновити: параметри головного підсилювача, віртуальної стійки ефектів, вхідних і вихідних фейдеров, а також вхідних і вихідних каналів.

 

Вісім груп DCA і вісім груп відключення

Вісім груп DCA(Digitally Controlled Amplifier-аналогічно VCA в аналогових консолях) і вісім груп відключення дозволяють зручно групувати і відключати канали. Головний регулятор групи DCA можна призначити фейдерам Centralogic ™ консолі, а управління групами відключення можна призначити клавішам користувача. Зв'язок каналів-ще одна потужна функція угрупування, що дозволяє зв'язувати певні групи фейдеров і функцій з одним регулятором.

 

12 Assignable User Defined Keys

In addition to assignable-function operation that is similar to other Yamaha digital consoles, the M7CL User Defined Keys feature a few refinements for more efficient operation in a number of applications. For example, a Set by Sel function allows the User Defined Keys to function in conjunction with the channel SEL keys so that, for example, if you have Set by Sel assigned to "+48V" you can directly turn +48V phantom power on or off for any channel simply by pressing that channel's SEL key while holding the assigned User Defined Key. A Set Default Value function offers similar direct-access convenience.

 

Управління доступом

Управління доступом призначене для регулювання рівнів доступу користувачів до функцій консолі. Рівень "Management" надає доступ до усіх функцій. Також можна вказати інші рівні доступу кожному окремому операторові. Так, наприклад, можна заборонити будь-якому користувачеві, за винятком тих, що мають найвищий допуск, змінювати налаштування часу затримки виходу або установок еквалайзера, які критичні для системи, налагодженої під певне приміщення. Ключі користувачів, параметри рівня доступу, що містять, можна передавати операторам у вигляді USB- пристроїв, що запам'ятовують, які підключаються до консолі для діставання доступу. Адміністратор може встановити доступ до системи різними способами : заблокувати головний фейдер, дозволити регулювання тільки двох мікрофонів і входу CD- плеєр, надати повний доступ тільки до обробки вихідного сигналу- словом, будь-які налаштування, необхідні для роботи.

 

Програмне забезпечення M7CL Editor

З консоллю M7CL поставляється зручний додаток M7CL Editor, призначений для комп'ютерів з ОС Windows. Окрім перегляду регуляторів і індикаторів консолі на комп'ютері M7CL Editor можна використати для редагування даних консолі, які можна завантажувати в міру необхідності. Параметри і ці консолі також можна зберігати на USB- пристроях, що запам'ятовують, що дуже зручно.


Аналогові входи 48 мікрофонних каналів
Аналогові виходи 16 Omni output
MIDI IN/OUT
Частотний діапазон 20-20 000 Hz
Фейдеры 100 mm
Розміри 1274 x 286 x 701 мм
Вес 50 кг
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Виробництво Японія
Вид
цифровий
Стерео каналів
4
Эффектор
є
Моно каналів
48
Тип
Пасивний
M7CL-48

Історія корпорації Yamaha налічує більше 100 років. З тієї миті як молодий підприємець Торакусу Ямаха уперше виготовив високоякісний очеретяний орган. Незабаром компанія, яку він заснував, не лише випустила перше піаніно в Японії, але і здобула широку популярність за кордоном: в 1904 році піаніно і орган компанії Yamaha отримали Гран-прі на міжнародній виставці в Сент Луісі.

Після такого блискучого початку компанія продовжила свій рух на шляху до популярності і стала одним з самих кращих виробників музичних інструментів у світі. У міру свого зростання і розвитку компанія використала унікальний накопичений досвід майстерності і останні технологічні досягнення для розширення асортименту продукції і послуг.

Сьогодні компанія є визнаним лідером в різних областях, починаючи з виробництва музичних інструментів і аудіо-відео продукції і закінчуючи інформаційними технологіями, медіа-послугами, виробництвом предметів обстановки для будинку, автозапчастин, металів, а також розвитком системи музичної освіти і курортного бізнесу.