Скрипка STENTOR 1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/2
Скрипка STENTOR 1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/2
Скрипка STENTOR 1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/2
Скрипка STENTOR 1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/2
Скрипка STENTOR 1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/2
Скрипка STENTOR 1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/2

Скрипка STENTOR 1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/2

16747

Розпродано
10 483 грн
Акустична скрипка 1/2 Прекрасний інструмент з міцним високоякісним смичком і стильним прямокутним кейсом. Скрипка з виготовлена з цілісних музичних порід деревини з ефектним покриттям типу  shaded satin. Цей інструмент є прекрасним вибором як для початкуючих музикантів... (див. повний опис)

Акустична скрипка 1/2

Прекрасний інструмент з міцним високоякісним смичком і стильним прямокутним кейсом.

Скрипка з виготовлена з цілісних музичних порід деревини з ефектним покриттям типу  shaded satin. Цей інструмент є прекрасним вибором як для початкуючих музикантів так і для студентів.

Основні характеристики:

  • Розмір 1/2
  • Дека з цілісного клена з верхом з цілісної ялини
  • Гриф з цілісного клена
  • Накладка грифа і колки з чорного дерева
  • Композитний струнотримач з мікропідстроюванням
  • Підборідник типу Teka
  • Струни з синтетичного волокна
  • Покриття лаком типу Shaded Satin Light Brown
  • У комплекті стильний прямокутний кейс
  • Дерев'яний смичок

Виробництво Китай
Мензура
1/2
1542/E GRADUATE VIOLIN OUTFIT 1/

Що ж таке STENTOR? Це відмінні скрипки, альти, віолончелі і контрабаси для початківців, студентів і досвідчених музикантів, виготовлені вручну і що мають краще на ринку співвідношення ціна/якість!

Наша історія

Вже більше 100 років ім'я Stentor відоме у світі музикантів і викладачів оркестрових смичкових інструментів. У старогрецькій міфології слово Stentor означає "глашатай з голосом і гучністю ста чоловіків разом". Едвард Даути, професор музики і викладач скрипки, зареєстрував назву "Stentor" в 1895 році і під ним почав виробництво скрипкових струн і каніфолі.

З 1960-х років більше мільйона молодих музикантів почали свою музичну кар'єру з інструментами Stentor. Багато хто з них тепер грає у відомих оркестрах і викладає свою майстерність по всьому світу. Stentor продає більше оркестрових смичкових інструментів, чим будь-яка інша компанія на міжнародному ринку і пропонує неперевершене співвідношення ціна/якість.

Наші фабрики

Скрипки, альти, віолончелі і контрабаси Stentor виготовляються на власних фабриках Stentor в Китаї, з таким же підходом і увагою, як сотні років їх виготовляли в Європі. Stentor були першою компанією у світі, хто заснував свою власну фабрику в Китаї. Провінція Джиангсу має сильні традиції і досвід в ручній роботі. У Stentor ми змогли застосувати і якнайкраще використати ці навички, виготовляючи інструменти по традиційних технологіях, під нашим контролем і в найбільш приємних умовах для робітників.

Наш бренд

Інструменти Stentor цінуються завдяки стабільній якості і надійності. Скрипки, альти, віолончелі і контрабаси Stentor ведуть студентів від найпершого зайняття аж до професійного рівня. У компанії Stentor ми розуміємо, що найбільш важливий інструмент для будь-якого музиканта - це той, на якому він починає вчитися. Наша прихильність до якості за доступною ціною затверджується в створенні найбільш приємного і корисного інструменту для музикантів. Викладачі і продавці рекомендують інструменти Stentor, оскільки знають як про високу якість, так і про вартість, по якій ми пропонуємо продукцію.

Наша якість

Скрипки, альти, віолончелі і контрабаси Stentor робляться з цілісних порід деревини, від надбання інструментом форми і аж до щонайтонших деталей. Інструменти індивідуально калібрують по товщині деревини для досягнення оптимальної якості звучання. Ми ретельно контролюємо специфікації і розміри інструментів Stentor на наших фабриках, щоб створювати продукцію, основними характеристиками якої є звучання і стабільний контроль якості. На усіх інструментах Stentor ретельно і вивірено встановлюється підставка і душка для того, щоб забезпечити оптимальну якість звучання і зручність гри. Досить часто доступні інструменти виготовляються без належної уваги до таких деталей. У результаті вони стають непридатними для гри, викликаючи у музиканта тільки розчарування.