• -30,13%
Струни для гітар DEAN MARKLEY 2502 NICKELSTEEL ELECTRIC LT(09-42)

Струни для гітар DEAN MARKLEY 2502 NICKELSTEEL ELECTRIC LT(09-42)

13999

Розпродано
109 грн 156 грн -30,13%
Одні з найпопулярніших струн, що продаються, у світі і основа бізнесу Dean Markley., Завдяки спеціальній технології намотування, ці струни мають яскраве повне звучання і відмінний сустейн.  , NickelSteel Electric™ 2502 (LT) Товщина - [.009 .011 .016 .024 .032 .042] Нікельована сталь,  ... (див. повний опис)

Одні з найпопулярніших струн, що продаються, у світі і основа бізнесу Dean Markley.


Завдяки спеціальній технології намотування, ці струни мають яскраве повне звучання і відмінний сустейн.

 

  • NickelSteel Electric™ 2502
  • Товщина-[.009 .011 .016 .024 .032 .042]
  • Нікельована сталь

 

 


Виробництво США
Призначення
Для електрогітар
Калібр
09 - Super Light
Матеріал струн
Нікельована сталь
Тип обмотки
Кругла
Кількість струн
6 струн
2502 NICKELSTEEL ELECTRIC LT (09

Історія Dean Markley починається в 1970-х c невеликого музичного магазинчика в місті Глендейл, штат Арізона. Засновник компанії містер Дин Маркли зробив вагомий внесок в технології виробництва гітарних струн і ось вже більше сорока років продукція Dean Markley радує музикантів у всьому світі. Компанія встановила свої власні правила виробництва гітарних струн, створивши такі новаторські продукти, як серію Blue Steel з кріогенною обробкою для збільшеного терміну служби і серію Helix з еліптичною обмоткою.

Серед усіх типів струн виробництва Dean Markley завжди можна підібрати те, що треба саме вам! Крім того, в каталозі продукції Dean Markley можна знайти звукознімачі, підсилювачі а так само засоби по відходу за інструментами, полироли.

У 2013 році компанія Dean Markley відновила візуальний дизайн і упаковку своїх легендарних серій Signature Series Nickelsteel, Bluesteel, Helix, Vintage Bronze. Нова компактна slim упаковка виділяється строгим дизайном і герметичною вакуумною упаковкою струн, яка ефективно захищає струни від вологи і корозії. Відкривши пакет ви отримаєте свіжі, нові і максимально якісні струни. Окрім цього для нової упаковки використаний папір з вторсировини і зовсім немає паперових пакетів як раніше. Тому на кожній пачці красується логотип "Environmantally Fiendly"(екологічний або доброзичливий до довкілля товар).

Тепер про найголовніше - про звучання! У історії Dena Markley як і в житті були зльоти і падіння, але сьогодні можна з упевненістю сказати, що вони повернулися! Ті самі Dean Markley, якими захоплювалися, на які "підсаджувалися" і після не хотіли нічого іншого. Ті Dean Markley, звучання і відчуття яких ні сплутати ні з чим іншим.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.