Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Sennheiser HD 300 PRO
Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.

Навушники Sennheiser HD 300 PRO

29105

Уточнюйте наявність перед оплатою
8 512 грн
Професійні мониторные навушники для композиторів, музикантів, звукорежисерів і звукооператорів. У них ви чуєте абсолютно усе, кожен, навіть самий найдрібніший нюанс звучання, у тому числі і на максимальному рівні звукового тиску. Модель оснащується новою, вдосконаленою акустичною... (див. повний опис)

Професійні мониторные навушники для композиторів, музикантів, звукорежисерів і звукооператорів. У них ви чуєте абсолютно все, кожен, навіть самий найдрібніший нюанс звучання, у тому числі і на максимальному рівні звукового тиску. Модель оснащується новою, вдосконаленою акустичною системою, яка відтворює нейтральний і гранично деталізований звук. При цьому навушники дуже комфортні і прекрасно ізолюють слух від зовнішнього звукового фону, дозволяючи спокійно концентруватися на роботі стільки, скільки треба.


З якістю звуку легендарних HD 250 Linear

В ході проектування нових 300 PRO чи не головним джерелом натхнення для інженерів компанії Sennheiser стали знамениті HD 250 Linear, старо-добра класика, яка, втім, опісля багато років як і раніше надзвичайно високо цінується в середовищі професіоналів. Конструкцією і формою чашок навушників новинки, звичайно, дещо відрізняються від свого легендарного попередника. Проте, розробникам 300 PRO вдалося практично в точності відтворити те саме лінійне звучання, яким оригінальні HD 250 Linear прославилися на весь світ. І цей унікально точний лінійний звук у результаті дозволив HD 300 PRO стати новим флагманом нинішньої колекції спеціалізованих мониторных навушників Sennheiser.


Працюють так само професійно, як і ви

Sennheiser HD 300 PRO здатні відтворювати абсолютно рівний і нейтральний звук з найвищим дозволом, даючи можливість добре розчути кожну окрему деталь звучання навіть в дуже гучній і складній акустичній обстановці. Незалежно від того, чи пишіть ви щось, граєте або вигадуєте нову композицію, чи сидите ви за пультом мікшера чи за ударною установкою, в houseашній або в спеціалізованій студії, в цих навушники ви слухаєте саме той звук, який потрібний для якісної і плідної роботи. І у своїх мониторных HD 300 PRO його ви контролюєте повністю.


Почути і оцінити правильне

У HD 300 PRO свою музику ви чуєте саме такій, який ви її створюєте. Це можливо завдяки тому, що, по-перше, акустичний потенціал цих навушників гранично розширений і фактично обмежується тільки законами фізики. Звідси-лінійна амплітудно-частотна характеристика моделі. HD 300 PRO ніколи і нічого не додають від себе, а лише забезпечують повну нейтральність і ідеальну прозорість звучання-основу ваших ідей і рішень, скрупульозно вибудовувавши для вас виключно точну і чисту аудіокартину в усьому спектрі звучання вашого творіння.


По-друге, у Sennheiser HD 300 PRO рівні природних перешкод, коливань і часткових вібрацій діафрагми понижені до самого мінімуму. У поєднанні з фірмовими високочутливими перетворювачами Sennheiser така система здатна видавати потужний і чистий звук без щонайменших спотворень навіть при дуже високому рівні звукового тиску.


В процесі розробки і тестування у HD 300 PRO по-новому були прораховані практично усі параметри, у тому числі і об'єм внутрішнього повітря усередині чашок навушників. І це теж неабиякою мірою посприяло тому, що тепер навушники генерують настільки рівний і об'ємний звук.


Відчувається тільки звук

HD 300 PRO сконструйовані так, щоб не доставляти ніякого дискомфорту, навіть якщо не знімати їх дуже довго, і в той же час добре ізолювати слух від сторонніх шумів. Зовнішнє покриття накладок амбушюр виконано з нового, зносостійкого матеріалу. На оголовье передбачені виїмки для дужок окулярів і замість однієї суцільної накладки встановлені дві роздільні, завдяки чому значно знижується тиск на тім'яну область голови.


Конструкція кріплень навушників теж нова, вона дозволяє рівномірно розподіляти тиск амбушюр в зонах їх контакту з головою, тому навушники ніколи не давлять на вуха, але при цьому надійно сидять на своєму місці і відмінно ізолюють слух від зовнішнього шуму навіть в дуже шумній обстановці. І тому у своїх HD 300 PRO ви чуєте і відчуваєте тільки звук, а не навушники.


Основні переваги моделі Sennheiser HD 300 PRO

  • нова акустична система відтворює нейтральний і гранично деталізований звук;
  • особливі накладки амбушюр забезпечують належний комфорт і не стомлюють, навіть якщо не знімати навушники дуже довго;
  • закрита конструкція навушників і об'ємні амбушюри відмінно ізолюють слух від зовнішнього шуму навіть в дуже шумній обстановці;
  • практичний дизайн, зносостійкі матеріали, знімний кабель.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • мониторные навушники Sennheiser HD 300 PRO;
  • знімний кабель навушників з 3.5-мм аудіоштекером(1.5 м);
  • штекер-перехідник 1/4";
  • короткий посібник користувача по швидкому підключенню системи;
  • короткий посібник користувача по безпечній експлуатації системи.

Артикул 508288
Гарантія, міс. 24
Тип підключення дротяний
Довжина кабелю, м 1,5
Роз'їм джек 3,5 мм
Конструкція закрита
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Тип перетворювача динамічний
Відтворні частоти, Гц 6-25000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 123
Опір, Ом 64
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ 0,1 %
Вес(без кабелю), г 297
Колір Чорний
Колір
Чорний
Тип навушників
Відкриті
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(3.5 мм), 1 x jack(6.3 мм)
Тип кабелю
Витой
Форма штекера
Прямій
Кабель
Односторонній
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
60 - 25000 Гц
Опір навушників
64 Ом
Чутливість навушників
123 дБ/мВт
Гарантія
24 місяці
Діапазон частот
6-25000
Тип
Повнорозмірні
HD 300 PRO

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.