Купити Гарнітура EPOS SDW 5066
Купити Гарнітура EPOS SDW 5066
Купити Гарнітура EPOS SDW 5066
Купити Гарнітура EPOS SDW 5066
Купити Гарнітура EPOS SDW 5066
Купити Гарнітура EPOS SDW 5066
Купити Гарнітура EPOS SDW 5066
Купити Гарнітура EPOS SDW 5066

Гарнітура EPOS SDW 5066

55763

Розпродано
18 789 грн
Професійна двостороння бездротова DECT-гарнітура для софтфонів, комп'ютерів та настільних телефонів. Суперширокосмуговий аудіоканал, інноваційна технологія розпізнавання голосу та особлива двохмікрофонна система шумопригнічення дозволяють гарнітурі передавати і відтворювати мовлення з найвищою якістю, а комплекс сучасних технологій захисту даних забезпечує повну конфіденційність розмови.

Професійна двостороння бездротова DECT-гарнітура для софтфонів, комп'ютерів, настільних телефонів та мобільних пристроїв. Суперширокосмуговий аудіоканал, інноваційна технологія розпізнавання голосу та особлива двохмікрофонна система шумопригнічення дозволяють гарнітурі передавати і відтворювати мовлення з найвищою якістю, а комплекс сучасних технологій захисту даних забезпечує повну конфіденційність розмови.


Знайомтеся з майбутнім бізнесу
Нові бездротові DECT-гарнітури EPOS серії SDW 5000 - це зручні й функціональні комунікаційні системи екстра-класу, які розроблені спеціально для професійних бізнес-користувачів і здатні забезпечувати не лише зв'язок якісно нового рівня, але також підвищений комфорт, достатню гнучкість і високу безпеку, що необхідні для ефективної роботи в сучасному насиченому й наддинамічному діловому середовищі.


EPOS SDW 5000 сповна відповідають усім без винятку вимогам щодо організації та подальшого розвитку персонального робочого місця сучасного високопродуктивного офісного співробітника. Кожна модель є досконалим комунікаційним інструментом, що однаково якісно працює з різними апаратними та програмними платформами, надійно захищає дані, і при цьому в роботі надзвичайно зручний, простий, невибагливий і в будь-який момент часу готовий створити всі умови для того, щоб кожна ваш розмова з клієнтом була максимально змістовною і результативною.


Універсальна гарнітура для різних задач і для різних користувачів: Sennheiser SDW 5066 є універсальним інструментом для управління дзвінками. Гарнітура здатна працювати фактично з будь-якими пристроями зв'язку в офісі, допомагаючи вам швидко і ефективно вирішувати будь-які робочі завдання. Базова станція гарнітури може підключатися до комп'ютера/софтфона, настільного телефону, смартфона чи планшета, прекрасно працює з будь-якими дротовими гарнітурами і спікерфонами Sennheiser, а також з бездротовими Bluetooth-гарнітурами (через фірмовий USB-адаптер BTD 800).


Музика з фірмовою якістю Sennheiser: технологія Super Wideband Audio дає можливість будь-якій з моделей серії SDW 5000 відтворювати звук еталонної якості. SDW 5066 навіть у звичайній телефонній розмові завжди робить мову максимально чистою й природною, а музику гарнітура відтворює в форматі стерео і з фірмовою якістю Sennheiser.


  • З комфортом впродовж всього робочого дня: накладки навушників з м'якого шкірзаму добре ізолюють слух від зовнішніх шумів.

  • Максимально практично: гнучкий тримач мікрофона зручно регулюється, а кнопка Mute розташована прямо на ньому.

  • Більше часу на спілкування: повного заряду акумулятора вистачає, щоб гарнітура автономно працювала протягом усього робочого дня (до 14 годин в режимі безперервної розмови).

  • Менше часу на зарядку: Система "швидкої зарядки" заряджає батарею гарнітури до 50% всього за 30 хвилин.

  • Чудовий звук
    Завдяки суперширокосмуговому аудіоканалу гарнітури серії SDW 5000 відтворюють звук якістю, недосяжною для більшості систем зв'язку, що застосовуються сьогодні в корпоративному сегменті. Інноваційна технологія виявлення голосу та особлива двохмікрофонна система шумопригнічення забезпечують виняткову якість і виразність мови. Широкосмуговий режим передачі сигналу дозволяє гарнітурі якісно й без перешкод звучати навіть у дуже галасливому і завантаженому офісі, коли поруч працює ще безліч бездротових пристроїв зв'язку.


    Надійність і універсальність
    Функціонал базової станції передбачає максимальну універсальність: за бажанням (або за ситуацією) ви можете підключати до неї як бездротові Bluetooth-гарнітури Sennheiser, так і дротові гарнітури чи спікерфони.


    Максимальна продуктивність
    Гарнітура оптимізована для роботи з платформами Unified Communications і сертифікована для роботи з додатком Skype for Business. Накладки навушників з м'якого шкірзаму добре ізолюють слух від зовнішніх шумів. Цілий день (або цілу зміну) без підзарядки - повного заряду вбудованого акумулятора вистачає, щоб гарнітура автономно працювала протягом 14 годин в режимі безперервної розмови (через вузькосмуговий аудіоканал). Система "швидкої зарядки" заряджає батарею гарнітури до 50% всього за 30 хвилин. Система підсвічування гарнітури вчасно просигналізує про вхідний дзвінок і покаже всім присутнім, що користувач зайнятий розмовою. Дальність впевненого зв'язку з базовою станцією - до 180 м (в межах прямої видимості).


    Вдосконалений захист
    Модель має сертифікат відповідності стандартам безпеки DECT (DECT Security certification). Конфіденційність розмов забезпечує комплекс найсучасніших технологій захисту даних, включаючи Protected Pairing та 128-бітні ключі шифрування. Налаштування й управління системою можна здійснювати за допомогою спеціального додатку HeadSetup™ Pro Manager.


    КОМПЛЕКТАЦІЯ

    • базова станція;
    • гарнітура;
    • USB-адаптер BTD 800;
    • USB-кабель;
    • зарядна станція;
    • телефонний кабель;
    • короткий посібник користувача по швидкому підключенню;
    • короткий посібник користувача по безпечної експлуатації.
    SDW 5066

    Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

    Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

    Коротка історія

    У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

    Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

    Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

    Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

    А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

    Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.