Sennheiser HMD 300 PRO
Sennheiser HMD 300 PRO
Sennheiser HMD 300 PRO
Sennheiser HMD 300 PRO
Sennheiser HMD 300 PRO
Sennheiser HMD 300 PRO
Sennheiser HMD 300 PRO
Sennheiser HMD 300 PRO

Гарнітура Sennheiser HMD 300 PRO

38930

Розпродано
11 934 грн

HMD 300 PRO - це нова дротяна гарнітура професійного рівня, яка спочатку розроблена, як високофункціональний робочий інструмент операторів і звукорежисерів. У HMD 300 PRO реалізований цілий комплекс нових інтелектуальних рішень. Якість відтворення аудіо і передачі мови відповідає вимогам сучасних мовних стандартів. Гарнітура легко настроюється і впродовж дуже тривалого часу забезпечує оптимальний рівень комфорту. Навушники генерують виключно чистий звук і добре ізолюють слух від зовнішнього фонового шуму, а від акустичних перевантажень користувача захищає система ActiveGard. Так що, HMD 300 PRO сподобається вам не лише своєю більш ніж демократичною ціною.


Максимальний функціонал за ці гроші
У кожного звукорежисера або оператора його гарнітура - це звичайний робочий інструмент. І чим вона якісніша і комфортніша, тим краще і довше в ній можна працювати, притому, що дуже часто різні заходи вимагають граничної уваги і зосередженості впродовж багатьох годин без всяких перерв. Саме для такої роботи і створена нова HMD 300 PRO. Вона зроблена так, щоб в ній вам завжди і у будь-яких умовах було однаково зручно, плюс найвищої якості звук і мова, ефективна пасивна ізоляція від зовнішніх шумів, перемикана система захисту слуху від акустичних ударів - тобто, усе що потрібно сучасному професіоналові для нормальної роботи. І по найнижчій як для такого рівня ціні.


Гарнітура Sennheiser HMD 300 PRO - тільки те, що дійсно цінують справжні професіонали.


Невагома помічниця
Sennheiser HMD 300 PRO розроблялася з розрахунком на те, щоб вам в ній завжди було комфортне, навіть коли працювати доводиться набагато довше за звичайний. Для цього у HMD 300 PRO зовнішнє покриття накладок амбушюр навушників виконано з нового матеріалу, на оголовье передбачені виїмки для дужок окулярів, а замість однієї суцільної накладки на оголовье встановлені дві роздільні, завдяки чому значно знижується тиск на тім'яну область голови. Крім того, конструкція кріплень навушників теж нова, вона дозволяє рівномірно розподіляти тиск амбушюр в зонах їх контакту з головою, і тому гарнітура завжди добре тримається на своєму місці і ніколи не давить на вуха.


Ви чуєте, і вас чують
Навушники HMD 300 PRO налаштовані на відтворення аудіо з максимальною чіткістю і виразністю у будь-кому, навіть дуже складній акустичній обстановці. Це досягається, у тому числі і за рахунок застосування високочутливих перетворювачів із спеціальними прецизійними діафрагмами, завдяки яким навушники гарнітури без перешкод відтворюють вхідний аудіосигнал і генерують гранично чистий і потужний звук. При цьому від шкідливих пікових перевантажень (акустичних ударів), які можуть виникати внаслідок раптових стрибків гучності, слух користувача захищає фірмова система ActiveGard. У активному режимі вона автоматично відстежує гучність звуку, не допускаючи підвищення вище рівня в 110 дБ.


За якість передачі мови у моделі HMD 300 PRO відповідає динамічний суперкардіоїдний мікрофон зі вбудованою системою шумозаглушування, який здатний забезпечувати якісний і надійний зв'язок в самих непростих робітниках ситуаціях.


Без шуму і перешкод
Сучасна професійна гарнітура, як відомо, повинна ефективно мінімізувати будь-які сторонні перешкоди, неминучі в складній акустичній обстановці сучасного прямого ефіру. Саме для цього навушники HMD 300 PRO комплектуються великими накладками з особливим в'язкопружним наповнювачем. Вони щільно, але без надмірного тиску охоплюють вуха і відмінно ізолюють слух від зовнішнього шумового фону, яким би сильним він не був. Крім того, кабель у гарнітури не просто знімний, він оснащений набором котушок, які як би відділяють його від навушників і надійно усувають будь-які структурні шуми від дотиків.


Кабель для HMD 300 PRO поставляється окремо. Замовити його можна в нашому магазині по телефону або через сайт.


З увагою до кожної дрібниці
Складна і копітка робота, як відомо, не терпить недбалості і вимагає особливої уваги до кожної, навіть самій здавалося б малозначній деталі. Тому оголовье у Sennheiser HMD 300 PRO дуже міцне, гнучке, воно легко обертається і підганяється під розміри голови. А на чашках навушників є маленькі таблички, в які можна помістити, скажімо, логотип студії, каналу або просто підписати свою робочу HMD 300 PRO, щоб колеги по роботі бачили, що ця гарнітура ваша.


Основні переваги моделі Sennheiser HMD 300 PRO

  • система захисту слуху, що відключається, від шкідливих пікових перевантажень (акустичних ударів) ActiveGard не допускає підвищення гучності вище 110 дБ;
  • унікальний точний лінійний звук і ідеальне чітке відтворення мови;
  • динамічний суперкардіоїдний мікрофон зі вбудованою системою шумозаглушування забезпечує якісний і надійний зв'язок у будь-яких умовах;
  • мікрофон встановлювати можна як з правою, так і з лівого боку особи;
  • гарнітура легко настроюється і в ній комфортно, навіть коли працювати доводиться дуже довго;
  • великі амбушюри, що охоплюють, добре ізолюють слух від зовнішніх шумів в пасивному режимі;
  • модель сумісна з кабелями гарнітур Sennheiser серії 26 - II;
  • гарнітура легко складається і не займає багато місця.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • дротяна гарнітура Sennheiser HMD 300 PRO;
  • вітрозахист;
  • короткий посібник користувача по швидкому підключенню гарнітури;
  • короткий посібник користувача по безпечній експлуатації гарнітури.
  • HMD 300 PRO

    Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

    Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

    Коротка історія

    У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

    Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

    Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

    Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

    А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

    Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

    Артикул 506900
    Гарантія, міс. 24
    Тип підключення дротяний
    Довжина кабелю, м 1,55
    Роз'їм джек 3,5 мм
    Конструкція закрита
    Тип амбушюр що повністю охоплюють
    Тип перетворювача динамічний
    Відтворні частоти, Гц 6-25000
    Рівень звукового тиску SPL (1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 123
    Опір, Ом 64
    Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ (1 кГц, 1 Вт RMS) 0,1 %
    Вес (без кабелю), г 319
    Колір Чорний
    Зниження рівня шуму, дБ Н/Д