Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27
Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27
Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27
Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27
Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27
Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27
Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27
Купити Гарнітура Sennheiser HMDC 27

Гарнітура Sennheiser HMDC 27

55771

Розпродано
28 425 грн
Новий рівень якості аудіогарнітур для сучасних радіо- та телетрансляцій! HMDC 27, флагманська модель своєї серії, оснащена повнорозмірними закритими навушниками і системою активного шумопригнічення з фантомним живленням (P12-P48 за стандартом DIN_EN 61938), призначена для коментаторів, звукорежисерів, відео- й звукооператорів та оптимізована для комфортної роботи в умовах тривалих прямих ефірів, зокрема й у дуже гучному оточенні.

Новий рівень якості аудіогарнітур для сучасних радіо- та телетрансляцій! HMDC 27, флагманська модель своєї серії, оснащена повнорозмірними закритими навушниками і системою активного шумопригнічення з фантомним живленням (P12-P48 за стандартом DIN_EN 61938), призначена для коментаторів, звукорежисерів, відео- й звукооператорів та оптимізована для комфортної роботи в умовах тривалих прямих ефірів, зокрема й у дуже гучному оточенні.


Особливості гарнітури Sennheiser HMDC 27
HMD 27 - це серія нових гарнітур, що їх компанія Sennheiser розробила спеціально для професійних коментаторів, звукорежисерів та звукооператорів. Кожна з моделей цієї серії орієнтована на максимально ефективну роботу в найрізноманітніших локаціях та умовах і здатна не тільки відтворювати звук з найвищою якістю, але й забезпечує найвищий рівень комфорту у будь-якій робочій ситуації.


Флагманська модель серії, Sennheiser HMDC 27 оснащена фірмовою системою активного шумопригнічення NoiseGard™ і оптимізована для комфортної роботи в гучному чи дуже гучному оточенні.


Завдяки NoiseGard гарнітура в автоматичному режимі понижує рівень навколишнього шуму на 15 дБ, а також підвищує виразність мовлення, надійно захищає слух користувача від перевантажень і запобігає стресу й втомі від напруженої роботи в шумливому оточенні. При цьому NoiseGard™ не потребує батарей чи акумуляторів, оскільки живлення у цієї гарнітури фантомне (P12-P48 за стандартом DIN_EN 61938) і може здійснюватися як від пульта мікшера, так і від системи службового зв'язку.


Завдяки широким м'яким амбушюрам HMDC 27 надійно, але без зайвого тиску утримується на голові. Як і у моделей популярної серії HMS 26, оголів'я у нових HMDC 27 двосекційне й розкривається автоматично. Замість однієї суцільної накладки на оголів'ї встановлені дві роздільні, що значно знижують тиск на тім'яну область голови. Але для користувачів, котрім зручніше працювати з оголів'ям звичайної конструкції, в комплекті поставки HMDC 27 передбачена спеціальна широка накладка-тримач, за допомогою якої з роздільного оголів'я легко можна зробити одинарне суцільне.


Окрім цього, гарнітура HMDC 27 комплектуються високоякісним динамічним мікрофоном BMD 434 з гіперкардіоїдною діаграмою спрямованості і вбудованою системою шумопригнічення, він здатний забезпечувати якісний і надійний зв'язок у найскладнішій акустичної обстановці.


Гарнітура HMDC 27 також оснащена фірмовою системою Sennheiser ActiveGard™ (налаштовуваною). ActiveGard™ автоматично, але без переривання аудіосигналу обмежує звуковий тиск до безпечного рівня (менше 110 дБ) і захищає слух користувача від шкідливих перевантажень (акустичних ударів), що можуть виникати внаслідок раптового підвищення гучності звуку. Система функціонує безперервно (в пасивному режимі ActiveGard™ допускає максимум 128 дБ SPL @ 1 kHz) і на відміну від традиційних схем відсікання акустичного удару працює ефективніше.


Основні переваги гарнітури Sennheiser HMDC 27

  • NoiseGard - система активного шумопригнічення з фантомним живленням (P12-P48 за стандартом DIN_EN 61938) від мікшерного пульта або системи службового зв'язку;
  • навушники з об'ємними охоплюючими амбушюрами й роздільне оголів'я, що значно знижує тиск на тім'яну область голови, дають змогу працювати спокійно і з комфортом впродовж багатьох годин;
  • унікально точний лінійний звук дозволяє здійснювати якісний моніторинг відповідно до вимог професійного радіо- і телемовлення;
  • високоякісний динамічний мікрофон з гіперкардіоїдною діаграмою спрямованості і вбудованою системою пригнічення передає мовлення з максимальною точністю й забезпечує якісний і надійний зв'язок навіть у надзвичайно складному акустичному оточенні;
  • налаштовувана система захисту слуху від шкідливих пікових перевантажень (акустичних ударів) ActiveGard не допускає підвищення гучності вище 110 дБ;
  • модульна концепція тримача мікрофона і кабелів (їх можна вибирати окремо в залежності від задач та умов роботи);
  • мікрофон встановлювати можна як з правого, так і з лівого боку обличчя;
  • модель сумісна з кабелями гарнітур Sennheiser серії 26-II;
  • спеціальне шарнірне кріплення чашки навушника - на той випадок, коли потрібно відкрити одне вухо;
  • спеціальна широка накладка-тримач, за допомогою якої з роздільного оголів’я легко можна зробити одинарне суцільне.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • дротова двостороння гарнітура Sennheiser HMDC 27;
  • широка накладка-тримач оголів'я;
  • вітрозахист для мікрофона;
  • кліпса для кабеля;
  • короткий посібник користувача зі швидкого підключення гарнітури;
  • короткий посібник користувача з безпечної експлуатації гарнітури.

* Увага: з'єднувальний кабель в комплекті поставки не передбачений і поставляється окремо (див. Розділ "Аксесуари").

HMDC 27

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.