Sennheiser HD 800
Sennheiser HD 800
Sennheiser HD 800
Sennheiser HD 800
Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.

Навушники Sennheiser HD 800

26541

Уточнюйте наявність перед оплатою
51 288 грн
товару одні з кращих відкритих навушників з динамічним випромінювачем, коли-небудь створених; футуристичный зовнішній вигляд підкреслює инновационность моделі і велетенський ривок, яким вона стала для всесвіту професійного аудіо; ручна зборка кожного екземпляра прямо в німецькій штаб-квартирі... (див. повний опис)

Опис товару

  • одні з кращих відкритих навушників з динамічним випромінювачем, коли-небудь створених;
  • футуристичный зовнішній вигляд підкреслює инновационность моделі і велетенський ривок, яким вона стала для всесвіту професійного аудіо;
  • ручне складання кожного екземпляра прямо в німецькій штаб-квартирі Sennheiser;
  • максимум комфорту-навушники "розчиняються" на голові, нічим не відволікаючи від прослуховування;
  • надійна і надзвичайно легка(330г) конструкція-завдяки сучасним композитним матеріалам;
  • амбушюри і оббивка оголовья з приємної, дихаючої бархатистої мікрофібри;
  • аудиофильский кабель з безкисневої міді перерізу 36 AWG з джеком 6,3мм;
  • великі динаміки діаметром 56мм, з котушкою 40мм;
  • унікальна мембрана у формі кільця-забезпечує рекордно глибокий бас і швидкісні характеристики, недосяжні для типових динамічних випромінювачів;
  • величезна, голографічна сцена-за рахунок мембрани з плоским фронтом, що імітує поширення звуку на відкритому просторі;
  • максимально лінійна АЧХ і "незабарвлений" звук-еталон мониторности і абсолютній акустичній чесності;
  • феноменальний дозвіл і відсутність спотворень аж до найвищої гучності;
  • неймовірна детальність, виразне відтворення найдрібніших резонансів голосу, інструментів і навіть приміщення;
  • повністю залучають до музики-завдяки здатності передати "душу" композиції, що зчіплює окремі звуки в цілісне акустичне полотно

Sennheiser HD800-відкриті навушники з динамічним випромінювачем, топова модель професійної лінійки німецького виробника. Це одні з кращих навушників, коли-небудь створених людиною, з рекордною кількістю вкладених інновацій і витрат на розробку. Інженерам Sennheiser доручили "нездійсненну місію"-створити зручні навушники, готові змагатися з Hi-End поличною акустикою по рівню звучання. У усьому іншому вони отримали повний "карт-бланш". І в 2009 році світ, нарешті, побачив(і почув!) результат десятків тисяч людино-годин копіткої дослідницької роботи, в ході якої навіть зареєстрували 3 патенти. Навушники виявилися такі вдалі, на голову випередивши попередніх флагманів-що досі очолюють лінійку HD, призначену для професіоналів і найвимогливіших слухачів. У 2016 році випущена додаткова ревізія HD800S, заснована на міцному фундаменті класичних HD800-з невеликими змінами в звучанні і зовнішньому вигляді.

HD800 належать до привілейованого круга моделей, складання яких Sennheiser не довіряє стороннім компаніям і виконує власними силами, прямо у штаб-квартирі в місті Ведемарк, Німеччина. Перш ніж відправити покупцеві, кожен екземпляр HD800 тестують, а результати вимірів-заносять в архів, доступний на офіційному сайті по серійному номеру конкретних навушників.

Зовнішній вигляд і конструкція

Флагман Sennheiser поставляється в масивному тверhouseу боксі, обшитому тканиною, який не залишає сумнівів в премиальности вмісту. Під кришкою на петлях, на блискучій шовковій підкладці лежать самі навушники. І ще до того, як виявляться на голові-HD800 починають дивувати. Контраст сріблястої основи з чорними контурними лініями надає їм високотехнологічний і футуристичный зовнішній вигляд-навіть близько не схожий ні на яку іншу модель на ринку. Немов гість з майбутнього, що зійшов з екрану науково-фантастичного фільму. Сміливе рішення-адже, за негласною традицією, топові навушники прийнято оформляти "під вінтаж", в класичному стилі з вкрапленнями ретро. Проте Sennheiser досить упевнені у своєму дітищі, щоб свіhouseо піти наперекір. Німецькі майстри как-бы говорять нам-пройшла пора, коли у пошуках ідеального звуку слід було звертатися до минулого, ностальгуючи по вінілу і ламповим програвачам. Адже за допомогою останніх технологій можна підкорити новий Еверест якісного звуку. І HD800-наочне тому підтвердження.

Окрім каркаса оголовья з нержавіючої сталі, навушники цілком виконані з сучасних синтетичних матеріалів-навіть чашки, в яких знаходяться випромінювачі. Де інші виробники змагаються, вибираючи усе більш екзотичні породи дерева, що нібито "ушляхетнюють" звучання-практичні німці віддають перевагу акустично нейтральному матеріалу з романтичною назвою Leona. Розроблений японською хімічною компанією Asahi Kasei, цей композитний пластик, армований скловолокном, використовується в аерокосмічній промисловості. Він відрізняється міцністю і легкістю. Незважаючи на переконливі габарити, HD800 важать усього 330 грам-що робить їх одними з найлегших топових навушників у світі.

Кабель цих навушників-3 метри безкисневої міді аудиофилького класу, з 6,3мм коннектором на кінці. Симетрична Y- образна конфігурація передбачає незалежне підключення до кожної чашки, через надійний фіксатор. 4 жили дроти дають в сумі площа перерізу 36 AWG (близько 0,012 мм2) і захищені тефлоновою ізоляцією із зовнішнім тканинним обплетенням, посиленим кевларовым волокном.

Як і більшість моделей, що претендують на топове, максимально реалістичне звучання, "восьмисоті" виконані в відкритому форм-факторі-їх чаші акустично прозорі. Динаміки із зовнішнього боку захищені лише щонайтоншою металевою сіткою, що не заважає циркуляції повітря і звукових хвиль. Мінус такого рішення-слабка шумоізоляція, тому для прослуховування краще вибрати тиху кімнату, де ніхто не заважатиме. Втім, це з лишком компенсується виграшем в якості звучання. Щоб досягти схожого рівня на поличних колонках, знадобиться набагато складніша підготовка приміщення.

Зсередини динаміки HD800 захищені двома тканинними фільтрами. Перший з них оберігає від бруду і жиру-його можна витягнути, щоб попрати або замінити новим. Другий, з дрібнішим зерном, запобігає попаданню на випромінювач пилу і волосся. Чаші кріпляться до оголовью за допомогою двох опорних точек-"суставов", дозволяючих обертати і нахиляти їх, підганяючи під свою форму голови. Що стосується самого оголовья-воно так само багатошарове і технологічне, як і все в цьому шедеврі інженерної думки. Основу оголовья складає пружиняча сталева пластина з вигравійованим серійним номером, а згори і знизу-шари матеріалу Leona. Завдяки цьому, досягнутий баланс між жорсткістю-для щільного притиску чашок до вух і надійної посадки, а також гнучкістю-для комфортного носіння.

Sennheiser завжди відрізнялися турботою про зручність користувачів своїх навушників, навіть самих бюджетних. А при розробці флагмана-комфорт, разом із звуком, поставили основною задачею. Не дивно, що досвідчені меломани, що випробували незліченну безліч моделей, саме цю визнають найзручнішою. Амбушюри HD800 виконані з м'якої, дихаючої мікрофібри. Вони просторі і глибокі-так що вушні раковини, знаходячись усередині, ні з чим не стикаються. Навушники утримуються за допомогою оголовья, обшитого тим же тактильним приємним матеріалом, що і амбушюри. У області зіткнення з черепом-обшивка заповнена м'яким матеріалом, який виконує роль подушки.

За рахунок повністю відкритих чаш, повітря навколо вух не застоюється і не перегрівається. Якщо врахувати, що і без того мала вага навушників рівномірно розподілена по лінії оголовья-легко забути про те, що на голові взагалі щось знаходиться. До речі, коли грає музика-відчуття тільки міцніє. Створюється повний, нічим не порушуваний ефект присутності на живому концерті-або в кімнаті з полочниками найвищого класу.

Звук

Серед навушників з динамічним випромінювачем-Sennheiser HD800 забезпечують найбільш природне, реалістичне звучання, здатне повністю захопити слухача. "Серцем" цієї моделі виступають величезні мембрани діаметром 56мм (абсолютний рекорд на 2009 рік). Проте примітні динаміки не стільки розміром, скільки унікальною запатентованою конструкцією у вигляді кільця.

Слід пояснити, що драйвера більшості навушників мають куполоподібну форму. Чим більше діаметру такого динаміка-тим кращого звуку можна досягти. Проте зі збільшенням розміру, при відтворенні високочастотного діапазону на діафрагмі виникають неконтрольовані паразитні вібрації, що спотворюють звук. Щоб розв'язати цю проблему, потрібна жорсткіша мембрана-і багато виробників пішли по цьому шляху, використовуючи нові композитні матеріали, металізацію і нанотехнологічні покриття випромінювачів. Проте усе це обважнює випромінювач-його стає важче "розігнати". Страждає і так звана "перехідна характеристика"що відбиває швидкісні показники драйвера-те, як швидко він може переходити від гучних звуків до тихих, і навпаки.

Усе це, звичайно ж, неприпустимо для флагмана Sennheiser. Тому німецькі інженери запропонували своє рішення проблеми-спеціальний випромінювач у формі кільця, закріпленого як внутрішньою, так і зовнішньою стороною. Така посадка мембрани збільшує жорсткість-без збитку для інших ключових властивостей. Унікальна система магнітів і 40мм котушки допомагає досягти украй високих швидкостей і дозволу, раніше недосяжних для динамічних драйверів. А також-практично усунути спотворення.

З цієї причини, переходячи з інших навушників-з незвички може бути складно контролювати гучність. Адже, як правило, саме спотворення сигналізують про те, що досягнута межа цієї моделі. У випадку з HD800, ніяких спотворень немає-і виникає мимовільне бажання викрутити гучність вище. Враховуючи великий розмір випромінювача і об'єму прокачуваного ним повітря, зробити це-схоже на те, як вставити у вуха включений фен. Тому Sennheiser просять слухачів бути обережними з високою гучністю, оскільки вона викликає втому і погано впливає на здоров'я вух.

Ще одна перевага патентованого кільцевого випромінювача-здатність відтворювати звукові хвилі з майже плоским фронтом. Саме таку поверхню мають реальні хвилі, що доносяться з відстані. Традиційні випромінювачі у формі куполу створюють хвилі з сферичним фронтом, який сприймається вухом як неприродний. На мінімальній відстані, що відділяє вухо від динаміка, нерівномірність фронту проявляється ще сильніше. І справді-багатьом, хто уперше слухає навушники, важко відбутися від відчуття спотвореного простору і неправдоподібної "сцени". У міру звикання це відчуття слабшає, але не проходить зовсім-особливо якщо час від часу слухати живе виконання, нагадуючи собі, як звучать інструменти насправді.

Прослуховування HD800 дає схоже враження-как-будто Ви зняли навушники і нарешті почули реальний звук, що йде з сцени великого концертного залу. Флагман Sennheiser вражає реалістичністю і об'ємом уявної сцени. Щоб посилити цей ефект, драйвера розташований трохи попереду вух слухача і повернені до них під невеликим кутом. Закривши очі-можна без особливих зусиль "розставити" виконавців і їх інструменти в тривимірному просторі, причому кожен з них сприймається не як точка, а має власну ширину. Правдоподібність, що лякає, з якою "восьмисоті" відтворюють матеріал, змусить не раз озиратися на всі боки у пошуках джерела звуку. Здається, ніби улюблені музиканти причаїлися десь за рогом. Одне можна сказати точно-після знайомства з цією моделлю, серйозно сприймати старі навушники Ви вже навряд чи зможете.

Кожен екземпляр HD800 настроюється на максимально лінійну АЧХ, немов професійний інструмент-так що говорити про подання або якийсь особливий "звуковий почерк" цих навушників недоречно. Вони взагалі нічого від себе не додають, утілюючи еталон мониторности і щонайповнішій акустичній чесності. Феноменальні швидкісні характеристики, приголомшливі розділення і детальність гарантують особливу насолоду від сольних партій живих інструментів. Навушники передають найдрібніші нюанси звучання, такі як вібрація гортані, залишкові коливання струни після щипка. Аж до фактури інструменту і навіть акустичних властивостей приміщення, в якому проводився запис. Вам безперечно захочеться вслухуватися, оцінюючи справжнє звучання інструменту в усьому різноманітті відтінків. Немов вишукане блюдо, яке треба смакувати не кваплячись, насолоджуючись кожним шматочком, не змішуючи з іншими блюдами.

На складних композиціях-виникає почуття, що для кожного інструменту в оркестрі у цих навушників припасений окремий динамік. При цьому, "восьмисоті" не страждають аналітичним "холоhouse" багатьох мониторных навушників, що безжально препарують музику на складові ноти. Флагману Sennheiser вдається достовірно передати не лише окремі звуки-але і щось невловиме, що зчіплює їх в єдину канву. Відчуття цілісного потоку музики, частинку "чаклунства", яке і відрізняє роботи найбільших композиторів. Саме вони дарують найяскравіші емоції від прослуховування, примушуючи забути про все і повністю віддатися спогляданню прекрасного.

Меломанам, що звиклися з більше мейнстримовым навушникам, спочатку може здатися, що низьких частот недостатньо. Дійсно, баса у HD800 кількісно не так багато-щоб зберегти нейтральність і не відволікати від опрацювання СЧ/ВЧ-диапазона. Зате глибина НЧ-вражає. Завдяки великому діаметру випромінювачів, вона опускається до рівня, на якому сприймаються вже не стільки як звук, скільки за тактильними відчуттями, вібраціями. Ніби чарівники Sennheiser сховали усередині невеликої сабвуфер.

Не слід дивуватися, що королівська персона від світу навушників вимагає до себе особливого відношення. При опорі в 300 Ом, розкрити "восьмисоті" під силу джерелам такого ж найвищого класу. Якщо посилення недостатньо-може з'явитися зайва яскравість. Хоча такий сценарій прослуховування навушників, що претендують на звання кращих у світі, мабуть, немає сенсу навіть розглядати. Якщо у Вашому арсеналі доки немає відповідної техніки-варто придивитися до Sennheiser HDVD 800, який створювався як ідеальна пара для HD800.

Тип навушників
Повнорозмірні
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x 1/4" jack(роз'їм 6.3 мм)
Наявність активного шумозаглушування
Без активного шумозаглушування
Кабель
Двосторонній
Матеріал амбушюр
Велюр
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
6-51000
Опір навушників
300
Чутливість навушників
102
Гарантія
24 місяці
Тип
Повнорозмірні
HD 800

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.