Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200
Купити Навушники Sennheiser RS 5200

Навушники Sennheiser RS 5200

55853

Розпродано
11 124 грн
Винятково чистий та добре деталізований звук, легка й зручна конструкція, комфортні навушники, плюс, можливість буквально одним дотиком відрегулювати рівень гучності - з елегантною бездротовою RS 5200 від Sennheiser дивитися телевізор дійсно набагато зручніше та приємніше.

Винятково чистий та добре деталізований звук, легка й зручна конструкція, комфортні навушники, плюс, можливість буквально одним дотиком відрегулювати рівень гучності - з елегантною бездротовою RS 5200 від Sennheiser дивитися телевізор дійсно набагато зручніше та приємніше.


Вбудована функція оптимізації звучання мовлення Speech Clarity гарантує, що ви більш ніколи не пропустите жодного слова з фільму чи телепередачі, навіть коли актори розмовляють нечітко або заважає фонове аудіо. У цієї аудіосистеми передбачені відразу три режими прослуховування з функцією оптимізації звуку у різних частотних діапазонах - для телебачення, для кіно і для музики. Отже, вмикаємо свою нову RS 5200 і сідаємо зручніше - відтепер телевізор радуватиме вас фірмовим і по-справжньому захоплюючим звуком Sennheiser.


Плюс найпрактичніше рішення для всієї родини
Можливо, ви дивитеся телевізор в інший час чи з іншим рівнем гучності - без проблем, тепер не потрібно нічого пояснювати рідним або сусідам і шукати якісь компроміси. Ви просто надягаєте навушники RS 5200 і дивитеся чи слухаєте телевізор коли завгодно і скільки завгодно, так, як зручно саме вам і з комфортною гучністю. При цьому рідні теж можуть відрегулювати гучність телевізора для себе. Більше ніхто нікому не заважає, кіно й телепередачі можна дивитися всією сім'єю, як і раніше. І ви чуєте лише чистий, виразний і яскравий звук Sennheiser.


Плюс комфорт
RS 5200 дуже легка, зрозуміла та дуже комфортна. Модель комплектується чотирма парами вкладишів-амбушюр різного діаметру і конфігурації, котрі допомагають правильно розташувати навушники у вушних каналах. До комплекту входять дві пари вкладишів з м'якого силікону розмірів S та L, а також пара вкладишів із полімерної піни з ефектом пам'яті, що оптимально адаптуються до анатомії вушних каналів і ще ефективніше ізолюють слух від зовнішнього шуму. Коли ж, навпаки, треба, щоб у навушниках добре було чутно не лише телевізор, а й усе, що відбувається навколо, то для цього RS 5200 має ще пару спеціальних відкритих амбушюр.


Інженери Sennheiser також попрацювали й з гарнітурою. У RS 5200 бездротовий "стетоскоп" гнучкіший, важить менше і краще ізольований від так званих структурних шумів (тобто, від звуків дотику гарнітури до чогось ззовні). Гучність у RS 5200 налаштовується незалежно для лівого й правого навушників, а завдяки тому, що кнопки на натискання реагують швидше й чутливіше, регулюється рівень гучності ще простіше та зручніше.


Плюс цілих 12 годин без підзарядки
Маєте час на серіал з Netflix або просто на довгий фільм? На здоров'я! У навушниках RS 5200 завжди комфортно, навіть коли не знімати їх дуже довго. Гарнітура оснащена акумулятором, повного заряду котрого вистачає на 12 годин роботи пристрою у режимі безперервного відтворення аудіо. Простіше кажучи, з RS 5200 дивитися й слухати телевізор можна впродовж цілих 12 годин, отже, ймовірніше за все, втомитеся ви раніше, ніж розрядяться навушники.


Плюс нічого не заважає
Більше не треба сидіти поряд з телевізором і щоразу вовтузитися з кабелями. Навушники впевнено приймають бездротовий аудіосигнал у радіусі до 70 метрів від невеликої та елегантної док-станції із вбудованим передавачем системи. Тому у RS 5200 дивитися і слухати телевізор можна не тільки з улюбленого дивана, а й навіть на ходу (наприклад, сходити на кухню за бутербродиком).


Підключається й налаштовується Sennheiser RS 5200 теж легко і просто. До телевізора (практично будь-якого) компактну бездротову док-станцію підключити можна як через цифровий (оптичний), так і через аналоговий роз'єми (відповідні кабелі входять до комплекту поставки). А ергономіка гарнітури налаштована так, щоб вона не створювала зайвого тиску на вуха і на скроні, щоб не плуталася у волоссі, і щоб навушники зручно було носити разом з окулярами.


Плюс елегантний дизайн
Хороша річ скрізь і завжди виглядає доречною, а то й просто непомітною. RS 5200 відтворює аудіо настільки природно і вона настільки зручна, що ви дуже скоро забудете про неї й про навушники та просто дивитиметеся телевізор, з комфортом і з класним звуком.


Ця аудіосистема заздалегідь попередить про низький рівень заряду навушників, а коли вони не використовуються, RS 5200 автоматично їх вимкне, щоб акумулятор не розряджався даремно. А щоб навушники зарядити, досить просто покласти їх на зарядний роз'єм компактної й елегантної док-станції.


Комплектація:

  • бездротова гарнітура RR 5200 зі змінним літій-іонним акумулятором;
  • док-станція TR 5000 із вбудованими бездротовим передавачем та зарядним пристроєм;
  • блок живлення з набором адаптерів для розеток різних стандартів (EU, UK, US і AUS);
  • аудіокабель зі штекерами 3.5 мм для підключення аудіосистеми до виходу для навушників телевізора;
  • оптичний кабель для підключення аудіосистеми до цифрового виходу телевізора;
  • перехідник RCA;
  • 4 пари змінних вкладишів-амбушюр навушників: 2 пари силіконових (розмірів S та L), пара відкритих і пара із піни з ефектом пам'яті;
  • посібник користувача зі швидкого підключення аудіосистеми;
  • посібник користувача з безпечної експлуатації аудіосистеми.
RS 5200

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.