Sennheiser M2 AEBT Wireless edition Pink Fl
Sennheiser M2 AEBT Wireless edition Pink Fl
Sennheiser M2 AEBT Wireless edition Pink Fl
Sennheiser M2 AEBT Wireless edition Pink Fl

Навушники з мікрофоном Sennheiser M2 AEBT Wireless edition Pink Floyd

26580

Розпродано
12 848 грн

До відкриття виставки "Pink Floyd Exhibition : Their Mortal Remains" компанія Sennheiser випустила ексклюзивні навушники HD1 у версії Pink Floyd "Their Mortal Remains". Завдяки характерної форми трикутникам, своєрідним веселковим кольорам покриття чашок навушників і прошивки шкіряної накладки оголовья-таким лаконічним, але таким знайомим кожному прихильникові Pink Floyd символам групи-ці HD1 Wireless Special Edition навіть зовні виглядають по-особливому.

До відкриття виставки "Pink Floyd Exhibition : Their Mortal Remains" компанія Sennheiser випустила ексклюзивні навушники HD1 у версії Pink Floyd "Their Mortal Remains"

Завдяки характерної форми трикутникам, своєрідним веселковим кольорам покриття чашок навушників і прошивки шкіряної накладки оголовья-таким лаконічним, але таким знайомим кожному прихильникові Pink Floyd символам групи-ці HD1 Wireless Special Edition навіть зовні виглядають по-особливому.

І звучать, звичайно ж, так, як і надлежит фірмовим Sennheiser преміум-класу. HD- кодек aptX® забезпечує гранично виразне і деталізоване відтворення кожного нюансу звуку, система активного шумозаглушування NoiseGard™ знижує до мінімуму зовнішній фоновий шум, а вбудований мікрофон VoiceMax гарантує чіткість і кристальну чистоту передачі мови.

Ексклюзивні HD1 Wireless у версії Pink Floyd випущені обмеженою партією і придбати їх можна тільки у фірмових інтернет-магазинах марки Sennheiser, а також в музеї Вікторії і Альберта(V&A) в Лондоні, де проходить "Виставка "Пинк Флойд": їх тлінні останки".


З енергією імпульсу Pink Floyd
З мікрофонами виробництва Sennheiser група Pink Floyd працювала постійно, з найперших своїх виступів, розширюючи з їх допомогою межі звуку і межі його сприйняття. На честь відкриття виставки "Pink Floyd Exhibition : Their Mortal Remains" у віhouseому лондонському музеї Вікторії і Альберта ми розробили спеціальну, ювілейну версію навушників HD1 Wireless.

Справжня свобода з Sennheiser HD1
Нові безпровідні Sennheiser HD1 Wireless Special Edition дозволять вам насолоджуватися кристально чистим звуком HD1 без кабелів, що заважають. Ці легені і зручні навушники оптимально поєднують в собі звук високого розділення, дизайн пуриста і усі переваги ексклюзивних матеріалів, таких як нержавіюча сталь і натуральна шкіра. Стараннями наших фахівців така важлива для кожного сучасного мобільного користувача безпровідна свобода набула фірмового звучання HD1, яке так подобається любителям хорошого звуку.

Данина поваги неперевершеному музичному генієві Pink Floyd
Ті кількість і різноманітність візуальних символів, які ясно і однозначно говорять нам "Це,-Pink Floyd", якнайкраще демонструють справжні масштаби творчого впливу цього видатного музичного колективу.

Дизайн ексклюзивних HD1 Wireless Special Edition містить відразу декілька з найбільш знакових таких елементів. Зокрема, про "The Dark Side Of The Moon", воістину епохальному альбомі групи, користувачеві нагадають веселкового забарвлення прошивка на шкіряній накладці оголовья, а також вигравійовані на такому ж веселковому фоні зовнішньої сторони чашок навушників знамениті трикутники Pink Floyd. Плюс, зрозуміло, ще одна скромна, але дуже важлива деталь дизайну-маленька сталева табличка з назвою "Pink Floyd-The Mortal Remains"-в пам'ять знаменній події в історії групи, якому присвячена ця ексклюзивна модель.

Якість, деталізація і глибина
Система активного шумозаглушування NoiseGard™ ефективно мінімізує зовнішній фоновий шум, HD- кодек aptX® забезпечує гранично виразне і деталізоване відтворення кожного нюансу звуку, тому Sennheiser HD1 незмінно радують свого слухача дуже чистим і приємним звучанням. Крім того, вбудований мікрофон VoiceMax, ще один невід'ємний елемент системи HD1, гарантує чіткість і кристальну чистоту передачі мови і дозволяє використати HD1 Wireless Special Edition в якості високоякісної гарнітури у будь-кому, навіть дуже шумній обстановці і без зовнішнього мікрофону.

HD1 Wireless Special Edition-це новий стандарт якості безпровідного аудіо. Перетворювачі з великими діафрагмами і інноваційні технології роблять звук HD1 ще досконалішим: чистим, деталізованим, насиченим потужним і багатим басом.

Миттєве підключення
Насправді, безпровідні HD1 Wireless Special Edition підключаються навіть простіше, ніж звичайні дротяні навушники. І миттєво. За допомогою технологій NFC™ і Bluetooth® 4.0 з'єднання здійснюється буквально в одне торкання. Просто підключайтеся і насолоджуйтеся прекрасним звуком.

Універсальний дизайн і бездоганне виконання
Одна з головних відмітних особливостей моделі Sennheiser HD1 Wireless Special Edition-це ретельне опрацювання кожній, навіть самій найдрібнішій деталі навушників. Основа їх витонченого оголовья виконана з міцної і зносостійкої нержавіючої сталі, амбушюри обтягнуті розкішною натуральною шкірою, м'якою і дуже приємною. Досконалість стилю повною мірою відповідає досконалості звуку. Тому не дивлячись на дуже консервативний зовнішній дизайн HD1 Wireless Special, і слухати, і носити їх-одне задоволення, якому ніщо не заважає, навіть кабель.

Комфорт і практичність
У HD1 Wireless Special Edition чашки навушників до сталевого оголовью кріпляться за допомогою високоякісних кульових шарнірів, при цьому за допомогою спеціальних слайдерів кожну з чашок можна плавно пересунути на будь-яку допустиму конструкцією оголовья висоту. Таким чином, модель легко і просто підлаштовується під анатомію голови свого користувача, надійно утримується на своєму місці, забезпечує ідеальний звук і ніколи не стомлює.

А завдяки новій конструкції чашок, найвищої якості матеріалам і міцності механічних компонентів, HD1 Wireless Special Edition стали ще приємніше і комфортніше, і дуже і дуже довго радуватимуть власника своєю незмінною елегантністю і надійністю.

Опції і аксесуари
Нові безпровідні HD1 Wireless Special Edition можуть працювати і як найзвичайніші дротяні навушники. Модель стандартно комплектується 1.4-метровим кабелем з 3.5-мм кутовим "мини-джеком", але не звичайним, а низькопрофільним, спеціально оптимізованим для аудіороз'ємів сучасних мобільних пристроїв. Кабель знімний, штекери передбачені на обох його кінцях, тому при необхідності його завжди можна замінити.

Комплектація
- HD1 у версії Pink Floyd "Their Mortal Remains";
- аудіокабель завдовжки 1.4 з 3.5-мм кутовим низькопрофільним штекером "мини-джек";
- USB- кабель для зарядки;
- авіаційний адаптер;
- фірмовий чохол;
- посібник користувача.

Артикул 507474
Гарантія, міс. 24
Тип підключення безпровідною
Конструкція закрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Колір Чорний
Відтворні частоти, Гц 16-22000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 113
Опір, Ом 18
Опір, Ом 18
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ
Технологія Bluetooth 4.0, NFC
Час роботи в режимі розмови, ч 22
Спрямованість мікрофону всенаправлений
Діапазон частот мікрофону(нижній), Гц 100
Колір
Чорний
Тип підключення
Безпровідне
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
16-22000
Опір навушників
18 18 Ом
Чутливість навушників
113 дБ
Гарантія
24 місяці
Спрямованість
Всенаправлені
Діапазон частот
16-22000
Тип
Повнорозмірні
M2 AEBT Wireless edition Pink Fl

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.