Sennheiser PC 350 SE Гарнітура

Sennheiser PC 350 SE Гарнітура

9424

Розпродано
8 248 грн

Зустрічайте нову і поліпшену версію однієї з кращих геймерских гарнітур-PC 350 Special Edition. Міцніша, більше преміальна, з новим дизайном і вдосконаленими призначеними для користувача характеристиками. У цій професійній моделі використовується технологія Eargonomic Acoustic Refinement, яка без програмної генерації 3D-звучания допомагає точно визначити розташування джерела будь-якого звуку. Завдяки цій унікальній технології Sennheiser ігровий процес стає ще реальнішим, а шанси ворогів застати Вас зненацька і перемогти нестримно падають.

Зустрічайте нову і поліпшену версію однієї з кращих геймерских гарнітур-PC 350 Special Edition. Міцніша, більше преміальна, з новим дизайном і вдосконаленими призначеними для користувача характеристиками. У цій професійній моделі використовується технологія Eargonomic Acoustic Refinement, яка без програмної генерації 3D-звучания допомагає точно визначити розташування джерела будь-якого звуку. Завдяки цій унікальній технології Sennheiser ігровий процес стає ще реальнішим, а шанси ворогів застати Вас зненацька і перемогти нестримно падають.

Як і попередня версія-Sennheiser PC 350, оновлена модель PC 350 Special Edition має закриту конструкцію, проте тепер чашки навушників ушляхетнені вставками з анодованого алюмінію. З внутрішньої сторони чашок Вас і Ваші вуха зустрінуть великі і неймовірно зручні амбушюри з піни з ефектом пам'яті, покритої якісним і м'яким шкірзамінником. Шумоізоляція моделі як і раніше вище за всякі похвали-від Вас не вислизне анінайменшій деталі під час гри, і ні звуку з того, що відбувається на екрані не вирветься зовні. Мікрофон PC 350 Special Edition так само пригнічує зовнішні шуми і забезпечує чисту і розбірливу трансляцію мови для Ваших товаришів по команді. Сам мікрофон розташовується на регульованому утримувачі-Ви легко зможете підібрати оптимальне положення. У мікрофоні також реалізована функція заглушки(MUTE)-для цього треба лише перемістити утримувач у вертикальне положення. Плюс до всього, на одній з чашок навушників розташовується інтегрований регулятор гучності, а сама гарнітура має доладну конструкцію, що разом з комплектним чохлом помітно спрощує транспортування. Усі ці особливості роблять Sennheiser PC 350 Special Edition ідеальним супутником і товаришем для будь-якого геймера, від новачка або любителя, до професіонала, що вирушає з цією гарнітурою на шумні ігрові турніри.

Як і належить справжньому знаряддю перемоги, гарнітура PC 350 Special Edition відрізняється надійністю і якістю складання. При виготовленні використовуються тільки першокласні матеріали, як, наприклад, вже згадуваний анодований алюміній або soft-touch пластик. Зручний односторонній посилений кевларом кабель поміщений в додаткове обплетення з тканини, що виключає постійні сплутування дроту і довговічність, що забезпечує, при найінтенсивнішому використанні гарнітури.

Завдяки універсальним роз'ємам 3,5 мм PC 350 Special Edition не залишиться без діла у вільний від мережевих баталій час. Фільми, спілкування, або улюблена музика-перед Вами навушники з давно віhouseою якістю звуку Sennheiser і запатентованою діафрагмою Duofol, тобто будь-який звук, що виходить з PC 350 Special Edition, принесе Вам задоволення.

  • Закриті навушники з амбушюрами типу Сircumaural забезпечують прекрасне пасивний захист від навколишнього звуку
  • Якісний стереозвук від Sennheiser для ігор, музики і інтернет-телефонії
  • Мікрофон з елементом захисту від навколишнього шуму дозволяє говорити без напруги голосових зв'язок
  • Регульований мікрофонний утримувач дозволяє правильно позиціонувати мікрофон, що робить мову розбірливішої
  • Великі м'які амбушюри великого діаметру забезпечують комфорт при тривалому використанні
  • Чудове бінауральне сприйняття, відмінна пасивна шумоізоляція до 32 дБ, патентована технологія виготовлення мембран Duofol і система адаптивного демпфування дозволяють гранично точно визначити розташування джерела будь-якого звуку
  • Автоматична функція Mute для мікрофону
  • Просте підключення за принципом plug-and-play
  • Інтегрований в кабель регулятор гучності і вимикач мікрофону
  • Доладна конструкція
  • Гарантія 2 роки
Артикул 504566
Гарантія, міс. 24
Тип підключення дротяний
Конструкція закрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Відтворні частоти, Гц 10-26000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 108
Опір, Ом 150
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ
Роз'їм джек 3,5 мм
Довжина кабелю, м 3
Спрямованість мікрофону кругова
Відтворні частоти, Гц 50-16000
Чутливість, *-1 dBV/Pa 38
Вес(без кабелю), г 312
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм)
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
10-26000 50-16000
Опір навушників
150 Ом
Чутливість навушників
108 дБ
Гарантія
24 місяці
Спрямованість
Кругова
Діапазон частот
10-26000 50-16000
Тип
Повнорозмірні
PC 350 SE

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.