LD Systems X223-це стереофонічний 2-х канальний / монофонічний трьохсмуговий кросовер в стандартному форматі 19 "/ 1U. Його міцна конструкція, високоякісні і надійні ручки, а також вбудований блок живлення-це рідкість в цьому ціновому діапазоні. субвихід, регульована частота кросовера для кожного каналу, регульовані LF / HF і вхідні коефіцієнти посилення, фазові зворотні управління, перемикані фільтри частоти 40 Гц і симетричні входи і виходи XLR. У LD Systems X223 ви отримуєте кросовер, що виконує професійні стандартів і пропонує відмінну якість і звукові характеристики.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Номер продукту : | LDX223 |
---|---|
Тип продукту : | Процесори сигналів |
Тип: | 2-смугова стерео / 3-смугова монофонічна |
Частотна характеристика: | 20-20 000 Гц |
Динамічний діапазон: | 106dB |
Відношення сигнал шум: | > 93 дБ |
THD: | <0,004% |
Перехресні: | <- 80(20-20.000 Гц) дБ |
Максимум. вхідний рівень: | +21(збалансований або неурівноважений) dBu |
Максимум. вихідний рівень: | +21(збалансований або неурівноважений) dBu |
Вхідний опір(кОм) : | 50000kOhm |
Вихідний імпеданс: | 200ohm |
Управління: | 2 x високий коефіцієнт посилення, LF сума, 2 x вхідного посилення, 4 x inv перемикач, моно / стерео режим, 2 x кросовер low / mid, 2x частотний перемикач x1 / x10, 2 x низький коефіцієнт посилення, 2 x кросовер частоти low / high, 2 x highpass |
Індикатори: | 2 x кросовера x 10, моно, 2 x кліпу, 2 x highpass, stereo, 4 x inv. |
Лінійні входи: | 2 |
Лінійні вхідні роз'єми: | XLR |
Виходи лінії : | 4 |
Вихідні роз'єми лінії : | XLR |
Мережевий роз'єм: | Роз'їм IEC |
Робоча напруга: | 220 В змінного струму-240 В змінного струму |
Ширина: | 482mm |
Висота: | 44.5mm |
Глибина: | 153mm |
Вес: | 2.6kg |
- К-ть смуг
- 2/3(моно)
- Тип
- кросовер
Всього за десять років LD Systems стали одними з головних гравців на ринку про аудіо і представили широку лінійку устаткування. Команда інженерів, експертів у своїй області, і високо мотивований персонал знаходяться в нескінченному креативному процесі. Розроблене в Німеччині, професійне звукове устаткування LD Systems вирішує задачу якісного звуку по всьому світу!
LD Systems це зареєстрований бренд концерну Adam Hall Group c головним офісом у Франкфурті, Німеччина. Заснована більше 35 років тому, компанія побудувала серйозну репутацію завдяки якості своїх продуктів і клієнтському сервісу. Увага до кожної деталі і стандарти якості концерну Adam Hall Group також відбиті в продукції LD Systems.
ProShow є офіційним реселером німецького бренду LD Systems на території України. У нас найдуться відмінні рішення як для кінцевих покупців, так і цікаві умови для оптовиків.