цифровий графічний еквалайзер 1U, 2 х 30 смуг, АЦП/ЦАП 24 біт 44 кГц, ФНЧ і ФВЧ, аналізатор спектру, генератор тестових сигналів, входи і виходи : XLR & 1/4" TRS Jack
- К-ть каналів
- 2
- К-ть смуг
- 30
- Тип
- еквалайзер
i7600
1971-01-01
Компанія Phonic - тайваньський виробник і розробник професійного аудіо устаткування. Діяльність компанії почалася в 1977 році. Основний продукт компанії - підсилювачі потужності. Також Phonic розробляє, робить і продає пульти мікшерів, студійні монітори, аудіо інтерфейси, звукозаписне устаткування, активні і пасивні акустичні системи, тестери звуку та ін.
Компанія Phonic володіє власним виробництвом. Більше 30 років з моменту створення Phonic очолює один той же власник з групою інженерів.Виробництво сертифіковане по ISO, тому продукція перевіряється на усіх етапах виробництва. Компанія Phonic приділяє увагу відгукам покупців і реагує на їх побажання оновленням програмного забезпечення і функціональних можливостей устаткування.