Sennheiser MKE 440
Sennheiser MKE 440
Sennheiser MKE 440
Sennheiser MKE 440
Sennheiser MKE 440
Sennheiser MKE 440
Sennheiser MKE 440
Sennheiser MKE 440

Мікрофон Sennheiser MKE 440

26510

Розпродано
14 929 грн

Sennheiser з гордістю представляють новий компактний стереомикрофон для відеозйомки, призначений для використання з DSLR фотоапаратами, камкордерами і відеокамерами.

Sennheiser з гордістю представляють новий компактний стереомикрофон для відеозйомки, призначений для використання з DSLR фотоапаратами, камкордерами і відеокамерами.

Новинка успадкувала усі кращі якості моделі MKE400, завдяки яким та отримала популярність серед професіоналів і любителів відеозйомки. На відміну від попередньої моделі, MKE440 складається відразу з двох мініатюрних вузьконаправлених мікрофонів, сполучених у формі букви "V". Це дозволяє цілеспрямовано записувати звуки, що потрапляють в область фокусування камери, а сторонні шуми,-залишати за бортом.

Багато хто недооцінює виділені мікрофони для відеозйомки. Адже більшість камер вже мають вбудований мікрофон-навіщо купувати щось ще? Проте не варто забувати, що камера призначена в першу чергу для зйомки відео, а мікрофон в неї нерідко ставлять, яка не жаль-щоб не підвищувати вартість і без того недешевого пристрою. Вбудований мікрофон без розбору записує звуки, що оточують оператора з усіх боків-адже багато хто з них не має відношення до картинки. В результаті розібрати можна тільки цільові звуки, записані поблизу від камери. Звуки на невеликій відстані вже тонуть в потоці шуму.

Для вирішення цієї проблеми застосовують вузьконаправлені мікрофони. Вони уловлюють звуки у напрямі фокусу камери, і пригнічують сторонні звуки. Проте вузьконаправлені мікрофони записують лише один канал, залишаючи аудіодоріжку плоскою і неживою. Для об'ємного звуку потрібні два канали-тобто стереомикрофон. Типові стереомикрофоны в конфігурації "XY" мають великий кут дії, але повертають нас до проблеми зашумления сторонніми звуками. Sennheiser MKE440 бере краще від обох технологій, даючи можливість напрямлено записувати стереозвук-без побічних ефектів.

Для захисту від вітру і тремтіння камери, мікрофони MKE440 захищені подвійною металевою сіткою. На відміну від традиційних пінних матеріалів, що акцентують високі частоти, метал не вносить яких-небудь спотворень в звуковий спектр. Для роботи в несприятливих погодних умовах рекомендується хутряний вітрозахист MZH 440, що придбавався окремо.

MKE440 підключається до стандартного 3,5мм входу відеокамери гнучким витим дротом. Для сумісності з різними камерами, мікрофон оснащений 3-позиційним перемикачем звукового тиску, що дозволяє отримати оптимальну гучність незалежно від чутливості 3,5мм входу. Також є фільтр нижніх частот, що відключається. Живлення-від двох стандартних батарей.

  • два спрямовані мікрофони у формі букви "V" записують звук в області фокусу камери, а сторонні шуми-залишають за бортом;
  • ефективне пригнічення фонових звуків;
  • еластичне кріплення і подвійна металева сітка для захисту від вітру і тремтіння камери;
  • три рівні чутливості, фільтр низьких частот, що відключається;
  • компактний металевий корпус;
  • поєднаємо із стандартною обоймою для кріплення допоміжних пристроїв.
Артикул 506258
Спрямованість мікрофону суперкардіоїдна
Відтворні частоти, Гц 50-20000
Максимальний рівень звукового тиску для THD 0.5%, дБ 132
Живлення Батарейний блок
Роз'їм 3,5 мм
Колір Чорний
Вес(без кабелю), г 165
Діаметр, мм 106
Довга, мм 128
Гарантія, міс. 24
Дротяний Та
Аналоговий Та
Суперкардіоїд Та
Конденса-уторований Та
Накамерный мікрофон Та
Гармата Та
Sennheiser Та
Для відео- кінокамер Та
Статус продукту : Під замовлення
Колір
Чорний
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм)
Діапазон частот навушників
50-20000
Гарантія
24 місяці
Тип конструкції
Конденсаторні
Спрямованість
Суперкардіоїдні
Діапазон частот
50 - 20000 Гц
Живлення
2 батареї ААА
Вид
Конденсаторні
Роз'єми
3.5 мм mini - jack
Призначення
Для відеокамер
Тип
для ПК, смартфону, фото- відео камер
MKE 440

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.